HAKKIMIZDA

2003’de Bir Atölye’de Başlayan Yolculuğumuzda Bugün Rising Markamızla 54 Ülkeye Ulaştık…

Gençliğimiz, inancımız ile sektörün iş yapış şeklini değiştiriyor, dünyaya katkı sağlamak için üretiyor ve geliştiriyoruz.

Açılır kapanır pergola, kış bahçesi ve tente sistemleri alanına profesyonel ve mimari vizyonu ulaştırmak, yaşam alanlarına zenginlik ve işlevsellik katarak ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla 2003 yılında İstanbul’da küçük bir atölyede başladık.

Daha iyisini üretme arzumuz, sahip olduğumuz tecrübe ve gençliğimize olan inancımız köklü ve güçlü firmaların olduğu sektöre adım atma cesaretini göstermemizi sağladı..

Teknolojiyi takip ederek, çok çalışarak ve daima müşterilerimizi önceliğimiz yaparak kısa zamanında küçük bir atölyeden 20.000 m² büyük bir üretim tesisinde 54 ülkeye ihracat yapacak büyüklüğe ulaşmayı başardık.

Rising Global olarak ilk gününden itibaren sürdürülebilir yönetim anlayışını benimseyerek, bu çerçevede zamana ayak uyduran, hesap verebilen ve çevreye dost üretim anlayışımızla dünyaya katkı sağlamayı önceliğimiz olarak gördük.

Sadece iş yapış şeklimiz ile değil aynı zamanda eşit ve katılımcı yönetim modelimiz ile de ilk kez yönetim kadrosunda yer alan kadın yöneticilerimizle sektördeki kuralları değiştirdik, sektörü yönlendirdik.

İnsana yakışan yaşam alanları tasarlarken, gerek yönetim modelimiz gerekse üretim anlayışımızla sektörü geliştirmek, müşterilerimizin güvenilir çözüm ortağı olmak ve dünyaya katkı sağlamak vizyonuyla başladığımız bu yolda bizi yalnız bırakmayan sizlere çok teşekkür ederiz.

Çocuklarımıza bırakacağımız, yaşanabilir bir dünya için üretmeye, büyümeye ve yön vermeye devam edeceğiz.

Yaşama saygılı olmak en önemli sorumluğumuzdur.

Değerlerimiz

İşimizi büyütürken, doğaya ve canlılara zarar vermememiz gerektiğine inanıyor ve tüm süreçlerimizi buna uygun olarak tasarlıyoruz. İşletme maliyetlerinin optimumda tutarak israfın önlenmesi, riskin azaltılması ve insan odaklı çalışma modelimizle doğa dostu üretim gerçekleştiriyoruz.

Gelişmek, geliştirmek ve katkı sağlamak en önemli önceliğimizdir.

Çocuklarımıza bırakabileceğimiz yaşanabilir bir gelecek için öğrenmenin, gelişmenin ve içinde yaşadığımız topluma katkı sağlamanın bilinci ile her güne başlıyor ve bu sorumlulukla tüm süreçlerimizi yönetiyoruz. Ekonomiye katkı sağlamanın yanı sıra teknolojiye yaptığımız yatırımlarla ülkemizin ve çocuklarımızın geleceğini şekillendirmek için gelişiyor ve geliştiriyoruz.

© YÜKSELEN TENTE BRANDA SAN VE TIC. LTD. STI. 2021 | TÜM HAKLARI SAKLIDIR.